۱۱ مرداد بروز مشکل در ارسال ایمیل از طریق سیستم پشتیبانی ایرساوب

با سلامبه دلیل بروز مشکلی فنی در سیستم پشتیبانی ایرساوب، در طی هفته گدشته ایمیل های ارسالی به کاربران به صورت کامل به دست ایشان نمی رسیده است که این مشکل هم اکنون حل شده است و تمامی ایمیل ها به ... بیشتر »

۱۹ مهر ارتقای نرم افزاری سرور های ایرساوب

با سلامبا توجه به ارائه نسخه های جدید از نرم افزار های سرور، تیم فنی ایرساوب از تاریخ دوشنبه 20 مهر 94 به مدت 2 هفته شروع به آپدیت نرم افزاری سرورهای ایرساوب می کنند. ما تمامی تلاش خود را خواهیم کرد ... بیشتر »

۲۸ مرداد چگونگی دریافت ایمیل های اطلاع رسانی ایرساوب در Inbox ایمیل

طی هفته گذشته برخی از کاربران با مشکل دریافت ایمیل اطلاع رسانی ایرساوب در inbox حساب ایمیلشان روبرو شده اند. ایرساوب خاطر نشان می کند تنها راه ارتباطی با کاربران در حال حاضر از طریق سرویس ایمیل ... بیشتر »

۸ مرداد اطلاعیه ایرساوب در مورد حذف اطلاعات سایت های مسدود شده

به اطلاع کلیه کاربران عزیز می رساند، از تاریخ 5 مرداد ماه 94 سایت هایی که به دلیل عدم پرداخت صورت حساب مسدود شده باشند، یک ماه بعد از تاریخ صورت حساب، به صورت کلی همراه با بک آپ هایشان از سرویس ... بیشتر »

۲۸ آذر مشکلات یک هفته اخیر ایرساوب به چه دلیل بود؟

در تاریخ 12 سپتامبر 2014 مشکلی در کرنل سیستم عامل سرور شماره یک ایرساوب رخ داد که دلیل آن بروز مشکل در فایل سیستم های هارد درایو های سرور بود. مشکل خیلی سریع با همکاری دیتاسنتر رفع شد و در حدود 6 ... بیشتر »

۱۶ اردیبهشت ایرساوب با ظاهری نو

بعد از گذشت چند سال از شروع فعالیت ایرساوب، طراحی صفحه اول و قسمت پشتیبانی کاربران بروزرسانی شد. در طراحی جدید سعی شده است تا نقص های طرح قبلی گرفته شود و کار جدید در قالب سرویس های جدید و طرح ... بیشتر »

۲۹ آبان کسب رتبه اول شرکت های نوآور در طراحی وب در جشنواره وب ایران توسط ایرساوب

سرانجام برنده های سومین دوره جشنواره وب ایران مشخص شدند و ایرساوب توانست در بخش شرکت های نوآور در طراحی وب ایران ، رتبه اول را کسب نماید.   ایرساوب ضمن تشکر از هیات داوران این جشنواره برای ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution